Hakkımızda

DMS Teknoloji Makina, uzun yıllardır sektörün içinde olan ve mevcut otomat sistemlerindeki hem kullanım hem de teknik alandaki eksiklikleri gören ve tutkusu sektöre yenilik katmak olan iki kardeş tarafından 2010 yılında küçük bir dükkanda ilk adımını attı.

İlk üretimi olan fleto makinesi için çalışmalara başlandı, 8 ay boyunca sahada testleri yapıldıktan sonra 2012 yılında satışa hazır hale geldi. Böylelikle ürün çeşitliliği artırılarak otomat makineleri üretimlerine devam edildi. Bu süre içerisinde ekibe alanında uzman yeni ekip arkadaşları eklenerek ekip ve üretim alanı genişledi. 2017 yılında “DMS” marka adını aldı. 2018’de İstanbul’da gerçekleşen 26. Uluslararası Konfeksiyon Makineleri fuarında makinelerini uluslararası pazara sundu ve farklı ülkelerdeki müşterilerle yakın temas kurma imkanı buldu. Fuarda karşılaştıkları taleple beraber uluslararası arenaya açıldı. Günümüzde ise üretime ve ihracata tam hız devam etmektedir ve pazara yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Vizyonumuz;

DMS Teknoloji Makina SAN ve TİC. LTD. ŞTİ., kaliteli ürün sunarak ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak ulusal ve uluslararası pazarda referans gösterilen, müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde olduğu, sektörün lideri konumuna gelmeyi hedefler.

Misyonumuz;

Ürünlerini teknolojik değişimlere ayak uydurarak, uygun ekonomik koşullarda sunmak. Kaliteli ve kullanımı kolay ürünler sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak. Müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına göre ürünlerini geliştirmek ve yeni ürünler sunmak. Yenilikçi ve girişimci personel yetiştirmek ve personel eğitimine önem vermek. Otomat sistemleri alanındaki araştırmaları ve girişimleri desteklemek. Çalışanlar ve müşterilerle aile ortamı oluşturmak, kendilerini bu işin bir parçası olarak hissetmelerine olanak sağlamak.